Jogi előadó

A Waberers- Szemerey Logisztika Kft. munkatársat keres

A Waberer’s-Szemerey Logisztika Kft. a komplett rakományok belföldi fuvarozásának piacvezető vállalata a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében a belföldi fuvarozás és komplex logisztikai szolgáltatások területén. Vállalatunk tevékenysége kiterjed a szabványos raklapos áruk Magyarország területén nagy távolságokra történő fuvarozására, a belföldi száraz és hűtött áruk fuvarozására, raktározására és disztribúciójára. Tekintse meg aktuális állásajánlatainkat és legyen sikereink részese, építsen páratlan karriert egy biztos, tőkeerős cég támogatását élvezve.

ÁLLÁS RÉSZLETEI
  • FELADATOK
    • Jogtanácsos munkájának támogatása; annak szakmai kontrollja mellett a polgári jog körébe tartozó szerződések készítése és véleményezése magyar és angol nyelven, valamint az Ügyfelekkel történő szerződéses tárgyalásokon való részvétel;
    • Ügyvezetés munkájának jogi szempontú támogatása a tulajdonosok felé készítendő riportok összeállításában magyar és angol nyelven;
    • A vállalatnál kialakított compliance szabályrendszer működtetése, koordinálása, adatvédelmi nyilvántartások vezetése, közreműködés az adatvédelmi szerződések megtárgyalásában, részvétel adatvédelmi hatásvizsgálatok lebonyolításában, versenyjogi megfeleltetés;
    • Jogi tanácsadás az ügyvezetés és a management felé;
    • Jogtanácsos munkájának támogatása peres és cégjogi ügyekben;
    • Jogi levelezések lebonyolítása;
    • Jogszabályfigyelés, jogi kutatás;
    • Belső kommunikáció támogatása, annak jogi szempontú kontrollja;
    • A jogi osztály munkájával összefüggő iratkezelési, iratrendezési,- és adminisztratív feladatok ellátása;
  • ELVÁRÁSOK
    • Jogi diploma;
    • Felsőfokú, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
    • Word, Excel, PowerPoint, Outlook használatának ismerete;

  • ELŐNYT JELENT
    • Polgári jog, adatvédelem, munkajog és versenyjog szabályainak alapos ismerete;
    • Nagyvállalatnál szerzett munkatapasztalat, jogi szakvizsga;
  • SZÜKSÉGES KOMPETENCIÁK
    • Professzionális munkavégzés, nyitottság, rugalmasság;
    • Jó problémamegoldó készség, terhelhetőség, önálló munkavégzés;
  • MUNKAIDŐ
    • Irodai munkarend
  • JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ
    2019. 11. 08
MIÉRT VÁLASSZON MINKET?

AMIT A WABERERS-SZEMEREY KÍNÁL

  • Stabil munkahely, biztos háttér, kiszámíthatóság
  • Karrier és szakmai fejlődési lehetőség,
  • Modern munkahelyi környezet, jó hangulatú légkör
  • Versenyképes jövedelem, speciális dolgozó kedvezmények
  • Munkaidő előtt vagy után sportolási lehetőség a Nagykőrösi úti telephely edzőtermében
  • Gépjárművezetők számára korszerű és fiatal járműpark

A Waberers-Szemerey szüntelenül törekszik az innovatív működés mellett a folyamatos fejlődésre is. A siker eléréséhez elengedhetetlen a kiváló munkaerő, így célunk a munkahelyek megtartása mellett a munkahelyteremtés is, továbbá a munkaerő folyamatos továbbképzése. Minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti tudását, amelyhez különféle speciális tréningek, oktatások és képzések nyújtanak segítséget. Vállalatunkat az inspiráló munkakörnyezet, a motiváló csapat, a változatos feladatok, a modern gépjárműpark mellett jellemzi a családcentrikusság is. Rendszeresen megrendezett családi napokkal és szakmai rendezvényekkel munkatársaink kikapcsolódásához folyamatosan hozzájárulunk.

ÉRDEKEL MÁS AJÁNLATUNK IS?
CSATLAKOZZ A CSAPATUNKBA!

TOVÁBB
A valid email address is required.
A valid phone number is required.